O NAS
731
page-template-default,page,page-id-731,stockholm-core-2.2.7,qi-addons-for-elementor-1.1.1,select-theme-ver-8.6,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

Koncepcja

To coś od czego wszystko się zaczyna…

Biuro projektowe Koncepcja Studio Dagmara Stefańska tworzy zespół specjalistów w branży architektonicznej i sztuk graficznych z doświadczeniem, który może zapewnić profesjonalne doradztwo inwestycyjne jak i usługi projektowe w zakresie architektury i budownictwa, kosztorysowania oraz projektowania wnętrz. Posiadamy również swoje sprawdzone ekipy remontowe dzięki czemu świadczymy również usługi wykończeniowe w pełnym zakresie inwestycji.

Założycielką Studio Koncepcja jest mgr inż. arch. Dagmara Stefańska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, posiadająca uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń oraz będąca czynnym członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Na egzaminie wstępnym uplasowała się na 1 miejscu spośród wszystkich kandydatów, a jej praca dyplomowa, projekt winiarni z centrum konferencyjnym, została doceniona na ogólnopolskiej konferencji poświęconej tematyce enologicznej. Doświadczenie zdobywała na stanowisku architekta i architekta wnętrz zarówno w Polskich jak i zagranicznych pracowniach. Prowadziła szkolenia z projektowania graficznego i obsługi programów graficznych.