WNĘTRZA 2
1172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1172,stockholm-core-2.2.7,qi-addons-for-elementor-1.1.1,select-theme-ver-8.6,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7
a

Projekty wnętrz.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykształceniu, a przede wszystkim ogromnej pasji jaką jest architektura, projekty które opracowujemy są zarówno w pełni funkcjonalne, ergonomiczne jak i dopracowane wizualnie.

Z chęcią przejdziemy z Państwem przez proces projektowy przygotowując kompleksowe aranżacje zarówno lokali mieszkalnych, biurowych, usługowych jak i lokali gastronomicznych.

Świadczymy usługi zarówno dla klientów będących na miejscu, z którymi możemy się spotkać jak i on-line jeśli nie ma możliwości uczestnictwa klienta osobiście w procesie projektowym.

PORTFOLIO

Etapy projektu:

ANALIZA POTRZEB

Każdy proces rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb oraz upodobań klienta. W trakcie spotkania omawiamy wspólnie punkty specjalistycznej ankiety oraz szukamy stylu, który będzie najbardziej odpowiadał inwestorowi. W przypadku lokali na wynajem Inwestor może w całości zdać się na nasze doświadczenie w projektowaniu tego typu wnętrz. Inwestorom zagranicznym oferujemy prowadzenie procesu projektowego drogą elektroniczną.

UKŁAD FUNKCJONALNY

Koncepcja przedstawiająca rozmieszczenie pomieszczeń i ich wyposażenia.

WIZUALIZACJE

Foto realistyczne ujęcia przedstawiające koncepcję i jej rozwiązania kolorystyczno -materiałowe.

RYSUNKI TECHNICZNE

Kompleksowe opracowanie uwzględniające m.in zmiany budowlane, rysunki elektryki, hydrauliki, mebli na zamówienie.

LISTA ZAKUPOWA

 Zestawienie elementów wyposażenia, wraz z materiałami takimi jak płytki, armatura, AGD, oświetlenie, dekoracje. W przypadku wykończenia pod klucz zestawienie zawiera wyceny wykonawców.

Idealnym rozwiązaniem jest prowadzenie równolegle projektu budowlanego oraz projektu wnętrz. Daje to możliwość osiągnięcia w 100% efektu na jakim klientowi zależy pod względem wykorzystania powierzchni wewnętrznej nieruchomości. Unika się tym samym potrzeby wykonywania dodatkowych przeróbek budowlanych po wybudowaniu obiektu, a zarazem budynek jest od razu przygotowany pod wszystkie założenia dekoracyjne.