WYKOŃCZENIA2
1175
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1175,stockholm-core-2.2.7,qi-addons-for-elementor-1.1.1,select-theme-ver-8.6,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7
a

Wykończenia
“pod klucz”

Naszym klientom oferujemy usługę wykończenia lokalu “pod klucz“.

Oznacza to, że po zakończeniu etapu projektowego przygotowane zostaje zestawienie zakupowo-remontowe, które określa całkowity koszt aranżacji. Po zaakceptowaniu zestawienia klient przekazuje nam klucze, a my wraz z naszymi ekipami remontowymi, stolarzami i innymi wykonawcami urządzamy całe mieszkanie włącznie z ustawieniem mebli,zamocowaniem dodatków i dekoracji. Organizujemy prace poszczególnych ekip, dostawy, dokonujemy zakupów oraz rozliczeń, a także umawiamy sprzątanie poremontowe i składanie mebli. Lokal jest wysprzątany i nadaje się od razu do zamieszkania bądź wynajęcia.

REALIZACJE

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
I WYGODA

Klient nie bierze udziału w procesie wykończeniowym co oznacza, że nie musi się zajmować zakupami, dostawami, pilnowaniem ekip, płatnościami, wszystko to jest po naszej stronie. Wolny czas może poświęcić na swoje sprawy!

HARMONOGRAM WSZYSTKICH PRAC

Cały remont zaplanowany jest jeszcze przed jego rozpoczęciem  w związku z czym jego czas trwania jest zoptymalizowany i unikamy nie potrzebnych opóźnień.

FINANSE
I BEZPIECZEŃSTWO

Budżet Inwestycji jest ustalony i zamknięty jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych.
Dla każdej Inwestycji tworzymy dedykowane konto bankowe, które klient może skontrolować na każdym etapie budowy.

SPRAWDZONE EKIPY

Podczas prac wykończeniowych nasi klienci mają dostęp do naszych sprawdzonych firm wykończeniowych, stolarzy, szklarzy, firm zajmujących się podłogami, drzwiami oraz montażem klimatyzacji.

DOKUMENTACJA

Wszystkie faktury i rachunki za usługi i zakupy przekazywane są klientowi po zakończeniu Inwestycji.

JAKOŚĆ I ZARZĄDZANIE

Wraz z naszymi ekipami świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Weryfikujemy stan zaawansowania prac i ich jakość, a wszelkie ewentualne problemy jakie zaistnieją w czasie remontu rozwiązywane są na bieżącą.